Strona główna > O nas

Edgestone jest zaufanym i doświadczonym dostawcą wyrobów kamiennych z Chin, profesjonalnym w zakresie marmuru, onyksu, granitu i sztucznego kamienia, dostarczamy do projektów, hurtowników i fabryk na całym świecie od 1992.


Znajdujemy się w Shuitou, kamiennym centrum Chin, posiadamy 69, 800 metrów kwadratowych warsztatu, wyposażamy 8 maszyny do cięcia bloków, 4 automatyczne maszyny do polerowania i {{4 }} maszyny do cięcia krawędzi itp. posiadają duży zapas wysokiej jakości płyt kamiennych, dzięki czemu nasi klienci mają duży wybór w każdym kolorze i rodzaju produktu.


Aby zadowolić klientów, produkujemy całą gamę kamieni przy użyciu wysokiej jakości surowców i najnowocześniejszych urządzeń oraz obsługiwanych przez wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć doskonały efekt pod każdym względem.


Ponadto nasz dział kontroli jakości przetestuje i skontroluje każdy kawałek kamienia, aby upewnić się, że nasz asortyment jest zgodny ze światowymi standardami jakości. Oprócz dostarczania tych produktów najwyższej jakości, zapewniamy również, że zostaną one dostarczone w określonym czasie.

Przyjazny i wykwalifikowany personel pomaga klientom podejmować właściwe decyzje dotyczące ich projektów. Głównym celem naszej organizacji jest osiągnięcie jak największej satysfakcji klienta.


Oto nasz główny asortyment produktów w celach informacyjnych:

1. Płytki marmurowe, granitowe i onyksowe

2. Blaty i blaty

3. Okładziny ścienne i schody

4. Płytki z medalionem, mozaiką i 3 D Carving Stone

5. Filar i balustrada

6. Kostka brukowa i krawężnik

7. Listwa, obramowanie, drzwi i okno


Jakość produktów i konkurencyjne ceny są priorytetem w Edgestone. Chcemy, abyś miał pewność, że Twoja inwestycja zostanie ukończona w sposób, w jaki chcesz, na czas i przy najwyższej jakości w branży. Jesteśmy dumni z naszego kunsztu w produkcji, reputacji i naszych zadowolonych klientów.